Inteligentní lednička

Je venku mráz a vy jste zapomněli nastavit termostat, nevadí. Pošlete pomocí internetu vašemu inteligentnímu topení zprávu, že je třeba ohřát místnosti na přijatelnou teplotu.

Elegantní řešení

Hladový, uondán a podchlazen se potácíte bytem a nechce se vám ani hnout prstem.

Pokud nechcete tvrdnout noc co noc ve spacáku, bylo by tu jedno elegantní řešení. Inteligentní domácnost napojená kompletně na internet. Všechny vaše spotřebiče jsou součástí počítačové sítě, jejímž vládcem a zároveň technikem a zásobovačem jste vy. To se týká především vaší ledničky.

  • Komunikace nejen s ledničkou, ale i s termostatem

    Je venku mráz a vy jste zapomněli nastavit termostat, nevadí. Pošlete pomocí internetu vašemu inteligentnímu topení zprávu, že je třeba ohřát místnosti na přijatelnou teplotu. Samozřejmě, ne hned, ale až těsně předtím než přijdete domů, nebudete přece mrhat energií.

Vysoce inteligentní ledničky

V poledne vám přijde email od vaší rovněž vysoce inteligentní ledničky, ve kterém vám píše, co byste měl nakoupit. Sama si ve svých útrobách skenuje čárové kódy a má naprosto jasno v tom, nejen co v ní je, ale i z čeho se to skládá a kolik kalorií vám to přinese.

Tato internetová lednička má samozřejmě displej, na kterém vám zobrazí všechny podstatné informace, aniž byste museli otevírat její dveře.

  • Stejně jako s ledničkou si můžete psát s mikrovlnnou troubou

    Té při odchodu z práce pošlete vzkaz, ať za deset minut začne žhavit, které jste tam vložili. Přicházíte tedy přímo k ideálně ohřátému pokrmu.

Nepřestavitelné změny v ledničce

Tyto ledničky však kromě své původní funkce dokáží i věci, o nichž by si jejich předchůdkyně mohly nechat zdát. Je libo pustit si na jejich dveřích televizi? Podívat se na DVD? Případně „jen” poslouchat rádio?

A papírový záznamník na stole můžete také vyhodit, vzkazy můžete přes kameru nahrát přímo do ledničky, která je vaši přítelkyni nebo dítěti vyřídí i s obrazovým doprovodem.

A především:

  • Když budete mít inteligentní ledničku,

    vaše partnerka vám nikdy už nemůže vyčíst, že ji v noci chodíte vyjídat. Vždyť vy jen koukáte na film.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9671 (vitejdoma.cz/rodina#8337)


Přidat komentář