Houpací sítě a křesla

Hledáte-li vhodný způsob relaxace, houpací křesla a sítě jsou to pravé ořechové. Jakmile se do nich uvelebíte, poznáte odpočinek, jakého se v normálním křesle nedočkáte. Křeslo či síť si můžete nechat zavěsit nejen na zahradu, ale i do bytu.

Houpací sítě

Houpací sítě jsou ideálním doplňkem zahrady i interiéru. Na našem trhu jsou k dispozici různé druhy. Nejznámější jsou klasické sítě pro jednu osobu, ale vyrábí se také sítě pro dvě i více osob.

Houpací sítě – druhy

  • Sítě XXL jsou obřích rozměrů a unesou celou rodinu
  • Sítě XL jsou určeny pro dva dospělé
  • Sítě pro jednu osobu
  • Sítě pro turistiku (možno kombinovat se stanovým přístřeškem)
  • Sítě pro děti

Brazilské houpací sítě

Jsou novinkou na českém trhu. Indiáni je používali ke spaní už v 15. století. Jsou ručně tkané, velmi pevné, vzdušné, a přitom vás nikde netlačí žádné uzlíky. Můžete v nich ležet i sedět, spát nebo jen odpočívat. Jakákoliv poloha je v brazilské houpací síti příjemná, vaše záda nejsou namáhána. Na rozdíl od obyčejných sítí můžete totiž na této ležet příčně –diagonálně a vaše záda tak zůstanou rovná.

Houpací křesla (závěsná)

Pokud nemáte příliš velký byt či zahradu, můžete si místo houpací sítě pořídit malé závěsné křeslo. Některé typy jsou vybaveny rozpěrnou tyčí, díky které drží křeslo svůj tvar. Závěsná houpací křesla umožňují neobyčejně pohodlné sezení a nabízí páteři ideální polohu pro uvolnění. Můžete si jej zavěsit do bytu, na zahradu nebo i na pláž.

Houpací sítě a křesla – cena

Cena houpacích sítí a křesel se pohybuje od 1 700 do 5 000 Kč v závislosti na druhu houpací sítě či křesla.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9714 (vitejdoma.cz/rodina#9524)


Přidat komentář