Bytový nábytek online

Ještě se vám nepodařilo najít svoji oblíbenou prodejnu nábytku, kde byste si mohli pořídit vybavení podle vašeho stylu a vkusu? Zkuste se porozhlédnout po internetových obchodech, možná budete jejich nabídkou mile překvapeni.

Svůj domov si každý zařizuje podle svého vkusu tak, aby se doma cítil dobře a pohodlně. Při pořizování nábytku však člověk musí obejít spousty prodejen, než najde přesně to, co hledá, co se mu líbí a co zapadne do interiéru jeho domova. Ne každý však má v místě bydliště příliš na výběr, v některých městech je třeba jen jedna prodejna nábytku a v jiných není žádná. Aby bylo v dnešní době možné uspokojit poptávku stále náročnějších zákazníků, kteří mají stále vyšší požadavky na kvalitu i design nábytku, rozvinul se internetový prodej nábytku. Zákazníci nemusí vyhledávat prodejny nábytku v širokém okolí, ale mohou si objednat svůj vysněný kus přes internet odkudkoli.

Bytový nábytek online

Mezi velmi oblíbené internetové prodejny nábytku patří i obchod Martiny Nebeské, který má webovou adresu: http://www.nebenabytek.cz. V této prodejně najdete širokou nabídku od obývacích stěn, sedacích souprav, konferenčních stolků, skříní a komod přes vybavení jídelen, ložnic, dětských pokojů, po veškeré možné doplňky do všech místností v domácnosti. Doporučujeme vám sledovat nabídku internetového obchodu ** www.nebenabytek.cz,protože se můžete těšit na speciální **akční nabídky, aktuálně velmi výhodné ceny sedacích souprav a pohovek.

 

http://www.nebenabytek.cz

 

Nábytek si samozřejmě můžete osobně prohlédnout v kamenné prodejně na adrese: Papírnická 2570, Plzeň 323 00. E-mailový kontakt na prodejnu je:** info@nebenabytek.cz** a telefonický: +420 775 900 340. Výhodou této internetové prodejny je, že nabízí i splátkový prodej. Prodejna vám dopraví nábytek na jakoukoli adresu, budete-li mít zájem, je možné nábytek vynést do bytu. Neváhejte a prohlédněte si nabídku bohatého sortimentu tohoto obchodu, věříme, že si vyberete z množství kvalitního nábytku právě ten kus, který potřebujete, nebo třeba i zařízení do celého bytu.Bytový nábytek naleznete n www.nebenabytek.cz. Garantuje svým zákazníkům nízké ceny nábytku i rychlé dodání s dopravou po celé ČR.

Jsou stále moderní obývací stěny?

Ale jistěže, nenechte se zmást fotografií v časopise, kde vám ukazují v obýváku pouze pohovku pro dva lidi a obrovskou televizní obrazovku téměř přes celou stěnu. Obývací pokoj bývá takto zařízen z ryze praktických důvodů. Je totiž vhodný pro lidi, kteří hodně cestují, například z pracovních důvodů a kvůli častým služebním cestám, třeba do zahraničí. Byt tudíž využívají jen občas a nepotřebují v něm uskladňovat věci, které nevyužijí. Obývací stěnu také nevyužije mladý člověk, který obývá svoji první domácnost o menší rozloze, například byt o velikosti 1 + 1 a doma se příliš nezdržuje, protože vede rušný život venku.

V každém bytě či domku, kde bydlí rodina, kde to žije dospělými i dětmi, je potřeba mít prostor, kam ukládat věci. Dnes je na výběr tolik typů a stylů obývacích stěn, vybrat si může každý podle svého gusta. Někomu stačí subtilnější stěna, do které zasadí televizor a několik polic mu postačí na ukládání filmů na dvd, knížek, a jiných menších předmětů. Není pravdou, že rozlehlé obývací stěny už nejsou „in“. Naopak, pořád jsou v módě, jen mají v současné době jiný design. Takový, který na sebe příliš nestrhává pozornost, není těžkopádný, ale jakoby spíše odlehčený a co nejméně viditelný. Jsou to například hladké sestavy skříněk bez úchytů, které by narušovaly celistvost stěny. Otevírací mechanismus je umožněn pomocí push systémů, kdy lehce zatlačíte do dvířek skříňky či zásuvky a dojde k jejich otevření.

 

Obývací stěna

 

Obývací stěnu si můžete nechat i osvětlit, pro docílení zajímavého efektu. Současným trendem je nasvítit si určitou část ve stěně, například polici s vystavenými fotografiemi nebo zajímavými dekoracemi. Nasvětlení přivede pozornost do míst, kde potřebujete. Součástí obývací stěny mohou být různé police, které mohou plnit funkci knihovny. A kdo si chce vystavit svatební porcelán do vitrínky, má to mít. Důležité je, aby se ve vašem obývacím pokoji žilo pohodlně právě vám. Vám bude nábytek sloužit, vy sami ho budete využívat, proto si vyberte takový, který se vám bude líbit. Stylu vaší obývací stěny můžete přizpůsobit i výběr sedací soupravy, taburetů, konferenčního stolku. Nejlepší je pořídit si celou sestavu od jednoho výrobce, potom budete mít interiér obývacího pokoje dokonale sladěný a nebude hrozit, že zmixujete styly, které k sobě vzájemně příliš nepasují.

Nákup sedací soupravy

Nákup sedací soupravy vyžaduje velkou pozornost. Možná máte představu o barvě potahu, ale jaký by to měl být typ potahu a z jakého materiálu by měla sedačka být, aby vydržela zátěž, které bude vystavena po několik let? Zde si dovolíme pár rad. Protože máte na sedací soupravu vyčleněn konkrétní prostor, poměřte si jeho velikost a zapište rozměry. Pokud máte rozlehlý pokoj, můžete si dovolit sedací soupravu větších rozměrů doplněnou taburety a třeba i křeslem. Mít velkou sedačku je skvělé, pohodlné a velmi hezké. Ovšem ne každý si takový luxus může dovolit z důvodu stísněnějších rozměrů. Proto když narazíte v prodejně na sedačku či pohovku, která se vám líbí jak stylově, tak i z hlediska použitého materiálu a provedení, zkontrolujte si její rozměry, zda se vám vůbec do vašeho vyhrazeného prostoru vejde.

Za další platí, že tvar a** design** není vše. Pamatujte na to, že sedací soupravu budete využívat hlavně k sezení. Berte ohledy na to, kdo na ní bude sedávat. Sedačku si na prodejně vyzkoušejte, pohodlně se do ní usaďte stylem, jako když například sledujete televizi, jak jste zvyklí. Musí se vám sedat pohodlně a vstávat z ní jednoduše. Některé sedačky jsou příliš nízké. Designově to vypadá velice hezky, ale hůře se z ní stává. Zvláště starší lidé či ti, kteří mají problémy s klouby, by měli dbát na to, aby jejich sedačka byla vysoká.

 

Sedací souprava

 

Popřemýšlejte také o tom, zda se vám hodí možnost rozkládací sedací soupravy. Pokud počítáte s návštěvníky, které budete chtít přes noc ubytovat, rozkládací soupravu určitě využijete. Pokud něco takového u vás nehrozí, nebo máte zařízené pokoje pro hosty, je zbytečné investovat do tohoto typu sedačky, zbytečně se vám prodraží.

Sedací souprava může mít také ve spodní části využitelný** úložný prostor**. Tuto záležitost ocení zejména ti, kteří trpí nedostatkem volného místa v menších prostorách. Úložný prostor v pohovce je dobře skryt a nezabírá další místo, které můžete využít jinak, nebo ho nechat volné.

Otázka materiálu potahu sedací soupravy je zásadní. Kůže je velmi efektní a také dražší materiál. Někomu ale není příjemná určitá lepivost a pocit studenějšího sezení, než je tomu u textilních materiálů. Ty se dnes vyrábějí ve speciálních úpravách, které zajistí lepší čištění skvrn a je pravdou, že místnost zútulní. Nejjednodušší na údržbu je potahová úprava umělá kůže, která je však obecně méně prodyšná než předchozí dvě úpravy. Potah sedačky si vyberte dle praktického hlediska a vašeho vkusu tak, aby pro vás bylo sezení maximálně pohodlné.

 

Pohovka

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9791 (vitejdoma.cz/rodina#9935)


Diskuze a zkušenosti

sendy | 13.03.2013 05:56
Stolek do obyvaku Dobry den, rada bych dostala kontakt na někoho kdo je schopný mi vytvořit malý skleněný stolek do obýváku na míru s tím, že ho chci mít absolutně sladěný s interierem. Dokonco jsem někde četla, že se dá vyrobit stolek a na zeď dát sklo ve stejném motivu. Máte to někdo vyzkoušené? Jak tam to sklo drží to je nějaké speciální lepidlo?

kypertenka | 13.03.2013 09:53
sklo v bytě ahoj, můžu se podělit o zkušenosti s grafosklem jen částečně. nechala jsem si stěnu mezi kuchyňský kout a obývák. mám starý zděděný byt a bylo to oddělené takovou dřevěnou hrůzou. prý to na stěnu jde a snad i na původní kachličky. ještě právě uvažuju že to použiju do ložnice na zeď , tak budu taky sondovat.


Přidat komentář