Aero Therm

Aero Thermem se rozumí revolučně tenká vrstva tepelné izolace ve formě pasty, která je určena pro použití v interiéru. Zde Vám nabízíme několik informací o tomto unikátním výrobku a jeho výhodách.

Co je to Aero Therm

Většina z nás neví, co si pod pojmem Aero Therm představit. Aero Therm je nová technologie v izolaci a zateplování budov a objektů. Díky miniaturní vrstvě izolace Aero Therm dochází ke snížení nákladů na vytápění. Tento výrobek je jediný, který je vyrobený na tekuté bázi a který obsahuje Aerogel. Aerogel se například používá v kosmetickém průmyslu. Aero Therm tedy představuje dokonalou tepelnou izolaci, která kombinuje moderní tepelné izolanty pro dosažení co největším možných tepelně izolačních vlastností v miniaturně tenké vrstvě. Tato tepelně izolační pasta přináší nová stavební řešení.

Jak je Aero Therm dodáván?

Aero Therm se dodává ve formě tmelu, který je ředitelný vodou a jeho hlavní funkcí je termoreflexe a termoizolace. Termoreflexí se rozumí odrážení tepla a termoizolací zase nepropouštění a zadržování tepla. Hlavními funkčními složkami Aero Thermu jsou 3M skleněné kuličky a aerogel.

Jaké jsou hlavní výhody tepelné izolace Aero Therm

Aero Therm se díky svými vynikajícím vlastnostem používají nejen ve stavebnictví k zateplování, ale také v ostatních průmyslových aplikacích. Aero Therm například vyniká zejména svou nízkou tepelnou vodivostí v případě, kdy se aplikuje vrstva pouze 1,0 mm. Další výhodou Aero Therm je, že krásně přilne k podkladu, neopadává a navíc se pružně přizpůsobí jeho změnám. Aero Therm, jako izolační materiál, má výbornou tepelnou odolnost a to od -40 stupňů Celsia až do neuvěřitelných 150 stupňů Celsia bez ztráty svých kvalitních vlastností. Další výhodou tepelné izolace Aero Therm je, že ovlivňuje vzdušnou vlhkost a zabraňuje její kondenzaci na povrchu. Dále taky zabraňuje vzniku plísní. V neposlední řadě je izolační tmel Aero Therm bez zápachu, neuvolňuje toxické látky a je nehořlavý.

Tepelné izolanty v Aero Therm

Tepelnými izolanty v Aero Therm jsou skleněné kuličky a aerogel. Skleněné kuličky působí na stěnách jako zrcadlo a to tak, že odrážejí teplo od sebe zpět do místnosti a zároveň tímto tepelně izolují. Tyto kuličky mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči vodě a vysokým tlakům. Aerogel představuje materiál s těmi nejlepšími možnými tepelně izolačními vlastnostmi. Aerogel se používá k izolaci potrubí, chladicích a horkých zařízení, strojů, budov, atd.

Kam je možné Aero Therm použít?

Ideálními místy pro použití tepelné izolace Aero Therm jsou bytové výstavby, ať již novostavby, nebo rekonstrukce starších objektů. Tepelně zaizolovat Aero Thermem lze stěny, stropy, podlahy, díky němu můžete odstranit příčiny vzniku plísní v bytě, zateplit dostatečně podkroví, atd. Dále jej můžete použít ve veřejných budovách, kterými můžou být nákupní centra, kulturní budovy, hotely, restaurace, ubytování, školy, nemocnice či pečovatelská zařízení. Díky této tepelné izolaci se zlepší kvalita prostředí veřejných budov. Další možné a účinné využití Aero Thermu je ve firemních prostorách a průmyslových provozovnách, díky němuž dojde ke snížení energetické náročnosti budov, zlepšení teplotních podmínek takového prostředí a zvýší se účinnosti technologických zařízení. Dále je možné Aero Therm využít v osobních a nákladních dopravních prostředcích a to provedením celkové tepelné izolace interiérů dopravních prostředků, zaizolování podlah autobusů, či zaizolování stěn ve vlakových vagónech. Díky Aero Thermu se sníží energetická náročnost a zvýší se efektivita klimatizace, zabrání se průniku tepla od motoru do interiéru vozidla.

Důvodů, proč si pořídit tepelnou izolaci Aero Therm, je skutečně mnoho a zcela jistě budete z jeho kvalit nadšeni.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9789 (vitejdoma.cz/rodina#9933)


Diskuze a zkušenosti

Karel | 25.11.2011 18:02
Nejlevnější Aerotherm Dobrý den, nevíte kde seženu nejlevnější možnost koupit Aerotherm???

Aleš Forman | 16.12.2011 09:01
Nejlevnější Aerotherm Dobrý den, zkuste http://www.nejlevnejsi-aerotherm.cz/ ;-)

Ondra Nový | 22.12.2011 09:02
Nejlevnější Aerotherm Dobrý den, vyzkušel jsem Aerotherm a musím řict, že to je bomba. Udělali mi to i s úklidem ;-) Na www. nejlevnejsi - aerotherm .cz.

JArda | 13.12.2012 15:29
PMK spol. s.r.o. Dobrý den, objednal jsem si Aerotherm od společnosti PMK spol. s.r.o. a musím říct, že to byla vynikající koupě. Ochotný personál se postaral o vše (od poradenství až po realizaci). Můžu vřele doporučit. J.

Monika M.- Kolín | 01.03.2013 09:35
funkčnost AERO-THERMU S touto izolací mám velmi dobré zkušenosti, aplikovali jsme do kamenného domu na podzim roku 2012. Doba zátopu byla nepopsatelně dlouhá, chlad přímo sálal ze zdiva a především jsme se nemohli zbavit plísní... Po nanesení této stěrky, musím přiznat, že máme doma teplo za méně než poloviční dobu než dříve. Jsem zvědavá na účty za elektřinu, jelikož skutečně jak udává výrobce - lze vytápět o 2-3 stupně méně.Plísně jsou ty tam, a vzhledem k tomu, že máme 3 malé děti - je to pro mě to nejpodstatnější - zdraví nás všech co v domě bydlíme...

Pavel | 04.11.2013 08:20
Aplikace THERMOSTĚRKY Nevěřil jsem vyzkoušel a naprostá spokojenost


Přidat komentář